Hakuna Matata -  Żłobek w Gliwicach

Kadra

Państwa dziećmi opiekuje się wykwalifikowana kadra. W żłobku zatrudniamy pięć opiekunek-wychowawców, które odpowiadają nie tylko za opiekę, ale także za realizację programu wychowawczego.

Pracę opiekunek wspiera pielęgniarka. Jej zadania to szczególne czuwanie nad prawidłowym rozwojem dzieci oraz działania związane z profilaktyką zdrowia. Dzięki niej w naszym żłobku  w praktyce realizujemy powiedzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Grono opiekunek i pielęgniarki wspierają także specjaliści prowadzący zajęcia dodatkowe.

Poniżej umieszczamy szczegółowe profile całego naszego zespołu.

NASZE PANIE OPIEKUNKI:

opiekunki

Małgosia Musiał – absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Dodatkowo asystentka stomatologiczna. W naszym żłobku pracuje najdłużej. Ma nieprzeciętny talent plastyczny, którym wspiera nasze dzieci w rozwoju ich kreatywności i zdolności manualnych. Dodatkowo jest bardzo dobrze zorganizowana, co w pracy w taką ilością maluchów jest nieocenioną cechą. Opiekun grupy maluszków.

Patrycja Mila – absolwentka akredytowanego kursu Opiekunki żłobkowej oraz  studiów licencjackich w zakresie filologii angielskiej. Wrażliwa i spokojna, zwolenniczka natury i zdrowego odżywiania. W naszym żłobku dba m.in. o realizację zajęć językowych. Dzięki ukończeniu szkoleń z zakresu animacji dziecięcych oraz Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborn wspiera dzieci organizując zajęcia ruchowe wykorzystujące poznane metody. Opiekun grupy starszaków.

Aneta Jantas – absolwentka akredytowanego kursu Opiekunki żłobkowej. Praca z dziećmi jest jej pasją. Dla tej pasji porzuciła wieloletnią pracę „za biurkiem” i stała się częścią naszego zespołu. Niezwykle wrażliwa i uczuciowa. Dzięki tej wrażliwości nie pozwala żadnemu maluszkowi na chwilę smutku czy płaczu. Zawsze znajdzie czas na to, by kogoś utulić czy pocieszyć. Od samego początku opiekun w grupie maluszków.

Dominika Sówka – absolwentka akredytowanego kursu Opiekunki żłobkowej oraz studiów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Pracuje najkrócej w naszym żłobku, jednak dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi w innych placówkach, nasze maluszki od razu ją pokochały, a nasz żłobek zyskał doświadczonego pracownika.  Rozważna, nastawiona na współpracę i pewna siebie. Przy niej wszystkie dzieci mogą czuć się bezpiecznie, a inni pracownicy liczyć na jej pomocną dłoń. Obecnie zajmuje się grupą starszaków.

Karolina Szymusińska – magister fizjoterapii, absolwentka kursu masażu oraz akredytowanego kursu opiekunki dziecięcej. Zafascynowana  naturalnym kontaktem z dziećmi, z jednocześnie niezwykle indywidualnym podejściem do każdego malucha. Fascynat i praktyk „chustonoszenia”. Prywatnie mama dwójki dzieci.  Opiekun w grupie maluszków. W żłobku szczególnie opiekuje się dziećmi wymagającymi indywidualnego wsparcia.