Hakuna Matata -  Żłobek w Gliwicach

O nas

Hakuna Matata … bez trosk, radośnie i bezpiecznie…

Tak właśnie jest w żłobku „Hakuna Matata” w Gliwicach, w którym opiekujemy się dziećmi w wieku od 0,5 roku do 3 lat. Kameralną i rodzinną atmosferę żłobka tworzą wykwalifikowane, pogodne opiekunki, które poświęcają czas oraz uwagę każdemu z 28 dzieci.  Niewielka liczba podopiecznych pozwala nam na indywidualne podejście do Państwa dziecka i dbanie o jego wszechstronny rozwój oraz dobre samopoczucie.

Wykorzystujemy nowoczesne metody pracy i programy rozwojowe oparte na sprawdzonych rozwiązaniach a także szukając wciąż nowych innowacyjnych technik pracy z dziećmi.

Mając na uwadze fakt, iż powierzacie nam Państwo Wasze największe Skarby, w celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz zagwarantowania najwyższej jakości świadczonych usług, żłobek został wyposażony w system ciągłego monitoringu.

Żłobek „Hakuna Matata” to nowoczesna i komfortowa placówka spełniająca wszystkie wymogi higieniczno-sanitarne oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jesienią 2013 roku zostanie wpisana do Rejestru żłobków prowadzonego przez Urząd Miejski w Gliwicach.

Żłobek „Hakuna Matata” powstał dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 1.5 „Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego” –Projekt „Hakuna Matata” i „Hakuna Matata II”.

Poznaj nas i naszą ofertę bliżej…

Facebook