Hakuna Matata -  Żłobek w Gliwicach

Kadra

Państwa dziećmi opiekuje się wykwalifikowana kadra. W żłobku zatrudniamy  opiekunki-wychowawczynie, które odpowiadają nie tylko za opiekę, ale także za realizację programu wychowawczego.

Pracę opiekunek wspiera pielęgniarka. Jej zadania to szczególne czuwanie nad prawidłowym rozwojem dzieci oraz działania związane z profilaktyką zdrowia. Dzięki niej w naszym żłobku  w praktyce realizujemy powiedzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Grono opiekunek i pielęgniarki wspierają także specjaliści prowadzący zajęcia dodatkowe.

Poniżej umieszczamy szczegółowe profile całego naszego zespołu.

 

NASZE PANIE OPIEKUNKI:

Małgosia Musiał – absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Dodatkowo asystentka stomatologiczna. W naszym żłobku pracuje najdłużej. Ma nieprzeciętny talent plastyczny, którym wspiera nasze dzieci w rozwoju ich kreatywności i zdolności manualnych. Dodatkowo jest bardzo dobrze zorganizowana, co w pracy w taką ilością maluchów jest nieocenioną cechą. Opiekun grupy starszaków.

Karolina Szymusińska – magister fizjoterapii, absolwentka kursu masażu oraz akredytowanego kursu opiekunki dziecięcej. Zafascynowana  naturalnym kontaktem z dziećmi, z jednocześnie niezwykle indywidualnym podejściem do każdego malucha. Fascynat i praktyk „chustonoszenia”. Prywatnie mama dwójki dzieci.  Opiekun w grupie maluszków. W żłobku szczególnie opiekuje się dziećmi wymagającymi indywidualnego wsparcia.

Katarzyna Bielińska – absolwentka akredytowanego kursu Opiekunki żłobkowej. Pracuje w naszym żłobku od maja zeszłego roku, jednak oddanie z jakim opiekuje się grupą maluchów od razu zaskarbiło ich serca. Bardzo dobrze zorganizowana, dbająca o to, by każdy z maluchów czuł się bezpiecznie i wyjątkowo.

Karolina Wosiek –  absolwentka akredytowanego kursu Opiekunki żłobkowej. W naszym żłobku odpowiada za grupę starszaków. Wspiera dzieci w rozwoju ich kreatywności – ich wspólne prace plastyczne i manualne można podziwiać na naszej tablicy i wystawie.

 

 

Facebook