Nasza kadra

Mirella Doluk-Świerczek

– Właściciel

Absolwentka studiów wyższych i podyplomowych z zakresu: Pedagogiki Specjalnej oraz Zintegrowanego nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, Studiów Podyplomowych na kierunku Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Doradztwa zawodowego, Inspektora Danych Osobowych i BHP oraz Coachingu. Certyfikowana opiekunka w żłobku i klubie dziecięcym. Trener biznesu, Trener kompetencji miękkich i zawodowych, Certyfikowany Coach ICF, Master of PRINCE 2 i TEN STEP (Zarządzanie projektami), Ekspert Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego, Podkarpackiego, Zachodniopomorskiego w dziedzinie przedsiębiorczości i samozatrudnienia, edukacji i opieki żłobkowej, aktywizacji społeczno-zawodowej; Certyfikowany Kreatywny Mentor Do Spraw Zatrudnienia (Creative Mentor for Employability), Właściciel Agencji Zatrudnienia i Firmy szkoleniowej, Instytucji akredytowanej przez Ministerstwo w zakresie szkoleń i nadawania uprawnień opiekunkom w żłobku i klubie dziecięcym.

Ciocia Patrycja

– Opiekunka w żłobku, pełniąca również funkcję Managera w żłobku

Absolwentka akredytowanego Kursu Opiekunki w żlobku i klubie dziecięcym. Posiada 5 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w naszym żłobku. Instruktorka masażu Shantalla, realizator zajęć metodą Weroniki Sherborne, trenerka muzykoterapii, sensoplastyki, logorytmiki, jogi dla dzieci, kreator i wykonawca licznych warsztatów kreatywnych dla dzieci żłobkowych. Cudowna, pełna pasji i ciepła, wkładająca w swoją pracę całe serce i zasoby energii. To z nią rodzice mają pierwszy kontakt, poznają ofertę żłobka i zostają z nami na długie lata. Uwielbiana zarówno przez dzieci, ich rodziców i kadrę żłobkową. Ważne jest dla niej to, aby dzieci pod jej opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe.

Ciocia Klaudia

– Opiekunka w żłobku, pełniąca również funkcję Managera w żłobku

Pedagog opiekuńczo-wychowawczy, Absolwentka akredytowanego Kursu Opiekunki w żłobku i klubie dziecięcym. Posiada 5-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w naszym żłobku. Trenerka sensoplastyki, logorytmiki, muzykoterapii, warsztatów metodą Weroniki Sherborne oraz jogi dla dzieci. Posiada ukończony kurs języka angielskiego na poziomie B2 stąd też w żłobku prowadzi zajęcia edukacyjne – językowe dla dzieci. Jest osobą życzliwą, pełną radości i ciepła. To wulkan energii i życiowego optymizmu. Swobodnie przekształca zabawy w formy uczenia się nowych rzeczy i poznawania świata. Priorytetem jest dla niej bezpieczeństwo, oraz prawidłowy rozwój dzieci pod jej opieką. Oprócz pełnionych funkcji uszczęśliwia wszystkich zdjęciami w social mediach i powoduje, że rodzice na bieżąco mogą śledzić co dzieje się w żłobku.

Ciocia Paulina

– Opiekunka w żłobku

Absolwentka akredytowanego Kursu Opiekunki w żłobku i klubie dziecięcym. Posiada 3-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w naszym żłobku. Trenerka sensoplastyki, zajęć muzycznych, logorytmiki, licznych warsztatów kreatywnych dla dzieci oraz jogi. Praca z dziećmi daje jej dużo pozytywnej energii i satysfakcji. Uwielbia patrzeć jak małe istotki zmieniają się każdego dnia i cieszy się, że może im w tym towarzyszyć. Celem w jej pracy jest stworzenie bezpiecznej i ciepłej atmosfery, aby każde dziecko czuło się kochane i objęte opieką.

„Lubię czytać dzieciom bajki i wykonywać z nimi ciekawe prace plastyczne. Taniec, śpiew, oraz współna zabawa z dziećmi to olbrzymia dawka endorfin, która napędza mnie do działania każdego dnia. Jestem szczęśliwa, że mogę spełniać się w roli cioci w tak wspaniałym miejscu. To dla mnie najlepsza praca pod słońcem”.

Ciocia Karolina W.

– Opiekunka w żłobku

Absolwentka akredytowanego Kursu Opiekunki w żłobku i klubie dziecięcym. Posiada 5-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w naszym żłobku zarówno w grupie maluchów jak i starszaków. Trenerka sensoplastyki, jogi dla dzieci, zajęć muzycznych, logorytmiki, oraz warsztatów kreatywnych i eksperymentalnych dla dzieci. Pełna wrażliwości, empatii i zrozumienia. Najważniejsze dla niej jest to, by dzieci od pierwszego dnia pobytu w placówce czuły się dobrze, swobodnie, bezpieczne i szczęśliwe.

„ Bardzo lubię prowadzić zajęcia ruchowe a także warsztaty eksperymentalne, gdzie dzieci uczą się przez doświadczanie nowych rzeczy i zjawisk. Lubię swoją pracę doceniając fakt, iż każdego dnia mogę patrzeć jak każde z moich podopiecznych rozwija się i staje się coraz bardziej samodzielne”

Ciocia Karolina B.

– Opiekunka w żłobku

Absolwentka akredytowanego Kursu Opiekunki w żłobku i klubie dziecięcym. Posiada 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w naszym żłobku. Trenerka jogi oraz warsztatów kreatywnych dla dzieci, m.in. sensoplastyki, eksperymentów, logorytmiki. Osoba o olbrzymich pokładach pozytywnej energii i cierpliwości. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi, a w jej rękach każdy maluch jest otoczony troskliwą opieką.


„Praca z dziećmi to dla mnie prawdziwa przyjemność. Uwielbiam bawić się, tańczyć z dziećmi, kreować plastyczny świat i wymyślać ciekawe zajęcia sensoryczne. Zawsze z wielka troską przytulam i ocieram łezki, gdy tylko pojawi się na jakiejś buźce smutek. Na pierwszym miejscu stawiam emocjonalne bezpieczeństwo dzieci, ich spokój i zadowolenie. Cenię sobie również dobrą współpracę i komunikację z rodzicami Maluchów.”

Ciocia Kasia

– Opiekunka w żłobku

Absolwentka Kursu Opiekunki żłobkowej. Posiada 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w naszym żłobku. Trenerka sensoplastyki, jogi dla dzieci, warsztatów tanecznych i kreatywnych dla dzieci. Jest osobą pełną ciepła i zaangażowania we wszystko co robi. Cechuje ją ogromna cierpliwość i wewnętrzny spokój.

„W swojej pracy kieruję się zasadą, w której dzieci uczą się przez działanie i odkrywanie. Wprowadzam dzieci w nowe ciekawe doświadczenia, w których poznają nowe zjawiska wyzwalające emocje i zainteresowanie. Przygotowuję liczne zajęcia muzyczne, proste układy taneczne i rytmiczne, by Maluchom przybliżyć świat dźwięków i ekspresji. Uśmiech dzieci jest dla mnie nagrodą za wykonywana pracę.”

Ciocia Ania

– Opiekunka w żłobku

Absolwentka akredytowanego Kursu Opiekunki w żłobku i klubie dziecięcym, oraz jogi dla dzieci. Posiada 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w naszym żłobku. Jest również certyfikowanym Animatorem czasu wolnego, pełna pasji, zaangażowania – chodzący bank pomysłów na ciekawe i kolorowe zajęcia. Niespożytą energię wykorzystuje w zabawach tanecznych i ruchowych, a także podczas wykonywania zajęć z bańkami mydlanymi i chustą klanzą. Zawsze z szerokim uśmiechem, chętna do wspierania dzieci w ich codziennych poczynaniach i rozwoju.

Pani Daria

– Nasza pielęgniarka i ratownik medyczny

Jest zawsze wtedy kiedy trzeba reagować, pomagać i wspierać, kiedy mamy liczne pytania i szereg wątpliwości. Dzięki niej nasze pociechy są odpowiednio medycznie zaopiekowane a my jako ich opiekunowie wiemy, że robimy wszystko jak trzeba i na 100%.

Pani Justyna

– Nasza psycholog dziecięca

Na każdą potrzebę rodziców i dzieci jest gotowa do udzielania porad i pomocy psychologicznej. Dzięki temu wcześnie reagujemy, stymulujemy i korygujemy.

Adres

Żłobek Hakuna Matata
ul. Stara Cegielnia 22
44-100 Gliwice

Telefon

514-111-948

Email

hakuna@mdscentrum.pl